Dodaj do obserwowanych

Opis

Hotel Aquarius w Kołobrzegu to pięciogwiazdkowy obiekt mieszczący się w uzdrowiskowej dzielnicy miasta i zaledwie 280 m. od morza. Dysponuje 200 komfortowo wyposażonymi pokojami oraz jednym z największych SPA w Polsce. 

Aquarius Hotel Spa w Kołobrzegu to nowoczesne centrum spa i kosmetyczne, posiadające aż 40 gabinetów, w których przeprowadzane są różnego rodzaju zabiegi. Wstępna konsultacja pozwoli na dopasowanie zabiegów do Twoich potrzeb.

Niezwykły świat, w którym unosi się kojący zapach i blask świec pozwoli Ci się zrelaksować i odprężyć. W ofercie Aquarius Spa znajdziecie masaże, różnego rodzaju terapie, kąpiele w roztworze winnym, medytacje i wiele innych niezwykłych zabiegów.

Aquarius Spa posiada nowoczesne technologie pozwalające na przeprowadzanie nieinwazyjnej dermoestety, które wnikają w głąb skóry ułatwiając walkę celulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także odżywiają i uelastyczniają skórę.

Wszystkie składniki, na bazie których przygotowywane są zabiegi pochodzą prosto z natury - płynne złoto, solanka, czarne złoto, a także borowina to naturalne bogactwa Kołobrzegu. 

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Kołobrzeg, Kasprowicza 24
Pokaż mapę
Ukryj dodatkowe informacje o noclegu Pokaż dodatkowe informacje o noclegu
Telefon:
94353…
94353…
dostępne 24/h
Data ostatniej aktualizacji: 16.01.2019, 09:47

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Aquarius
Hotel
Obiekt obejrzało już 1105 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać